13. ROČNÍK BRNĚNSKÉ MUZEJNÍ NOCI 2017
PŘIPADNE NA 20. KVĚTNA

Třetí květnový víkend bude v Brně patřit muzeím. Již po třinácté se Brňané dočkají jedinečného zážitku, kdy budou moci během teplé májové noci putovat bujarými brněnskými ulicemi a navštěvovat galerie a muzea. Letos se mohou těšit na nové památky a kulturní centra, která se do Brněnské muzejní noci zapojí. Muzejní a galerijní expozice se otevřou tradičně v 18 hodin a návštěvníci jimi mohou procházet až do půlnoci. Těšit se mohou i na zajímavé doprovodné programy, které jsou již v přípravách. Kompletní programová nabídka bude v brzké době zveřejněna na webu i Facebooku Brněnské muzejní noci a také na stránkách jednotlivých institucí. K dispozici bude samozřejmě také tištěná brožura, kterou si návštěvníci vyzvednou zdarma na běžných místech. Buďte součástí neobvyklé noci plné kulturních prožitků i radostného setkávání, těšíme se na vás!

MUZEA, GALERIE ČI KULTURNÍ CENTRA, která se chtějí podílet na programu Brněnské muzejní noci, nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 773 777 834, nebo na e-mailové adrese info@brnenskamuzejninoc.cz.

ÚČINKUJÍCÍ, VYSTUPUJÍCÍ, PRODÁVAJÍCÍ, DOBROVOLNÍCI a další, kteří chtějí přispět do programu Brněnské muzejní noci, mohou kontaktovat přímo instituci, se kterou chtějí spolupracovat, protože program si připravuje každý spolupořadatel sám.