TIC Brno — Kino Art

TIC Brno — Kino Art

www.kinoart.cz

Cihlářská 19

Vstupné zdarma

Otevřeno: 14:00–24:00 hod

Ukázat na mapě

Program

 • 15:0021:00 Staňte se lovcem pokladů! 

  Vyzvedněte si mapku na pokladně kina, která vás zavede do tajuplných zákoutích Kina Art. Tam budete luštit záludné filmové i nefilmové otázky, které vás přivedou k unikátnímu kódu, jímž otevřete pomyslnou truhlici s pokladem! Každý, kdo správně vyluští kód, vyhrává. Hra je určena pro děti.

 • 16:0021:00 Pásmo filmů pro děti FAMU

  Velký sál.

 • 16:0020:00 Barvení figurek z deskových her

  Černá díra.

 • 16:0021:00 Hraní na plátně: Klasické hry Nintendo Switch

  Café Art.

 • 18:3019:30 Komentované hraní Phonopolis

  Malý sál.

  Phonopolis od českého studia Amanita Design je sice stále ve vývoji, ale vy se můžete přijít podívat pod pokličku dalšího herního klenotu.Hra Phonopolis se opírá o vážnější látku, než jsou příznivci tvorby Amanity zvyklí. Jejím příběhem se prolínají témata jako manipulace či individualismus, ale přesto si drží typicky amanití nadhled a hravost. Hráči se zhostí role Felixe, nenápadného mladíka, jenž spolu se svými spoluobčany nevědomky čelí velké hrozbě. Autoritářský Vůdce města se chystá skrze všudypřítomné ampliony rozeznít Absolutní tón a nadobro ovládnout kolektivní mysl všech lidí ve městě. Jen šťastnou náhodou si Felix jako jediný z obyvatel uvědomí, co se může stát, a pokusí se Vůdcův plán překazit.Phonopolis vám představí Antonín Holík a Petr Filipovič z Amanita Design.

 • 19:30 Herní degustace: Kroniky Myrtany: Archolos 

  Malý sál.

  Degustačním večer s diskuzí a hraním na plátně vás provedou redaktoři časopisu Level Pavel Skoták, Michal Vojkůvka a Václav Skoták.Kroniky Myrtany: Archolos jsou bezplatnou modifikací a totální konverzí Gothic II: Gold Edition. Obsahují zcela nový otevřený svět, vylepšený systém rozvoje postavy, nové herní prvky a rozmanitý příběh.

TIC Brno — Kino Art na mapě